1.SINIFLAR KİDZMONDO EĞLENCE VE ÖĞRENME ŞEHRİ’NDE
Anasayfa> Haberler> 1.SINIFLAR KİDZMONDO EĞLENCE VE ÖĞRENME ŞEHRİ’NDE
Etkinlik Takvimine Dön

Okulumuz 1.sınıf öğrencilerimizle  9 Mart 2018 Cuma günü , KİDZMONDO ÇOCUKLARIN EĞLENCE VE ÖĞRENME ŞEHRİ’ne  gezi düzenledik.

Öğrencilerimiz, itfaiyeci olup yangın söndürürken, polis olup hırsızları yakalarken, doktor olup hastayı ameliyat ederken çok keyifli anlar yaşadılar.  Geleceğin ressamlarına ışık tutan,  şarkılar söyleyerek kendi  radyo programını  yapabilen, keyifli alışverişler yapılan, fikirlerini özgürce yazabildikleri gazeteyi çıkarabilen çocuklarımız ,  yaptıkları işlerden çok ama çok keyif aldılar.

Gezimiz , öğrencilerimizin  farklı sorumluluklar almalarına ,  özgüvenlerinin gelişmesine katkı sağladı.  Ayrıca  ,  çevrelerinde gördükleri mesleklerle ilgili meraklarını gidermiş ve meslekleri yerinde tanıma imkânı bulmuş oldular.

 

Fotoğraflar

Diğer Haberler
3.SINIFLARIMIZ KİDZMONDO ÇOCUK ŞEHRİ’nde

3.SINIFLARIMIZ KİDZMONDO ÇOCUK ŞEHRİ’nde

    Okulumuz 3.sınıf öğrencilerimizle 07.12. 2018 Cuma günü, KİDZMONDO ÇOCUK ŞEHRİ’ne  gezi düzenledik.     Öğrencilerimiz, itfaiyeci olup yangın söndürürken, polis olup hırsızları yakalarken, dokt...
Devamı Oku
Ali Gölbahar 7 Yaş İstanbul Satranç 3.sü

Ali Gölbahar 7 Yaş İstanbul Satranç 3.sü

Ali Gölbahar 7 Yaş İstanbul Satranç 3.sü
Devamı Oku
MAVİGÜN ŞAHLANDI

MAVİGÜN ŞAHLANDI

Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Türk Kızılayı Gaziosmanpaşa Şubesi nin ortaklaşa düzenledikleri Okullararası Satranç Turnuvası Mavigün Koleji nin ev sahipliğinde 08-09 Aralık 2018 tarihin...
Devamı Oku

YUKARI