![](/Dosyalar/CKfinder/images/haberler/2018/Yarışmalar/bağımlılık/dsc-0006-4978.jpg)
İlkokul,ortaokul ve lise öğrencilerinin zararlı alışkanlıklara karşı bilinçli şekilde yetişmelerini zararlı alışkanlıkların olumsuz ve yıkıcı etkilerini kavramalarını ve daha duyarlı kılabilmek amacıyla, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü 'nün düzenlendiği ''Bağımlılıkla Mücadele Edelim, Bağımlı Olmayalım'' konulu resim yarışmasında Okulumuz 2/A sınıfı öğrencisi Eslem Nur TOPRAK isimli öğrencimiz 2.'lik ödülü almıştır.
Öğrencimiz zararlı alışkanlıkların sağlımıza ve toplumumuza olan olumsuz etkilerini, ''Bağımlı olma sağlıklı ol''sloganının doğrultusunda çok güzel ve anlamlı bir şekilde resmetmiştir.
Öğrencimizi tebrik ediyor, yetişmesinde emeği geçen Görsel Sanatlar Öğretmenimiz Tuğba BUZDAĞ'a teşekkür ediyoruz.
![“Bağımlılık” Konulu Resim Yarışmasında İkincilik](/Dosyalar/CKfinder/images/haberler/2018/Yarışmalar/bağımlılık/01-7265.jpg)
![“Bağımlılık” Konulu Resim Yarışmasında İkincilik](/Dosyalar/CKfinder/images/haberler/2018/Yarışmalar/bağımlılık/dsc-0006-1078.jpg)
![LGS’DE TÜRKİYE ŞAMPİYONU](/Dosyalar/CKfinder/images/2024 haberler/y500tmp/500tmp00-160.jpg)
LGS’DE TÜRKİYE ŞAMPİYONU
2024 LGS sonuçları 28 Haziran’da açıklandı. Milyonların girdiği ve hayallerini süsleyen okullarda okumak isteyenlerin ter döktüğü sınavda Mavigün Kolejinden Mehmet Akif Aksoy, tüm soruları doğru cevap...
Devamı Oku![MAVİGÜNE TÜRKİYE DERECESİ](/Dosyalar/CKfinder/images/2024 haberler/yyuppiing/yuppi01-8118.jpg)