DEPREM TATBİKATIMIZI GERÇEKLERŞTİRDİK
Anasayfa> Haberler> DEPREM TATBİKATIMIZI GERÇEKLERŞTİRDİK
Etkinlik Takvimine Dön

2022 Afet Tatbikat Yılı kapsamında tüm okullarla eş zamanlı olarak okulumuzda deprem tatbikatı gerçekleştirdik.

Tatbikat öncesinde öğrencilere öğretmenleri tarafından, olası deprem anında nasıl davranacakları konusunda eğitimler verildi.

Türkiye’deki tüm okullarda, 11 Kasım Cuma günü saat 10.30’da “Deprem Anı ve Tahliye Tatbikatı” yapıldı. AFAD önderliğinde ülke genelinde düzenlenen tatbikatta  öğrenci ve öğretmenlerimiz deprem anında "çök, kapan, tutun" hareketleri ile güvenli alan oluşturup ardından kontrollü şekilde okulun bahçesine çıktı ve tatbikatı başarıyla tamamladılar.

Fotoğraflar

Diğer Haberler
İSTANBUL SATRANÇ BÖLGE 3.LÜĞÜ

İSTANBUL SATRANÇ BÖLGE 3.LÜĞÜ

1. Sınıf öğrencilerimizden Mina Esen İstanbul Bölge Satranç Turnuvasında 7 yaş Kız kategorisinde 3. olmuştur. 7 yaş kategorisinde Zeynep Eslem Poşul ve 8 yaş kız kategorisinde başarı gösteren Zeyne...
Devamı Oku
ÖĞRENCİ-YAZAR BULUŞMALARI

ÖĞRENCİ-YAZAR BULUŞMALARI

Çocuk kitapları yazarı Sn. Figen YAMAN COŞAR 29 Kasım 2022 Salı günü 2. ve 7.sınıf öğrencilerimizle söyleşi gerçekleştirdi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.
Devamı Oku
MAVİGÜN'DE ÖĞRETMENLER GÜNÜ COŞKUSU

MAVİGÜN'DE ÖĞRETMENLER GÜNÜ COŞKUSU

Öğretmenler Günü coşkumuz Mavigün Koleji Gaziosmanpaşa Kampüsü'nde görev yapan tüm öğretmenlerimizin katılımıyla düzenlenen sabah kahvaltısında Genel Müdürümüz Şahin KARATAŞ'ın konuşmalarıyla başladı....
Devamı Oku

YUKARI