İLÇE BİLGİ YARIŞMASINDA MAVİGÜN ŞAMPİYON
Anasayfa> Haberler> İLÇE BİLGİ YARIŞMASINDA MAVİGÜN ŞAMPİYON
Etkinlik Takvimine Dön

       Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen İlkokullar Arası Bilgi Kültür Yarışmasında okulumuz 4. Sınıf öğrencileri; Zeynep AKÇAKIL 4C, Elif Neva TÜRKMEN 4C, Enes ASLAN 4A, ilçe şampiyonu olmuştur.

      İlçemizde bulunan özel ve devlet okullarının kıyasıya mücadele ettiği yarışmanın 1. ve 2. turlarını okulumuz öğrencileri grup birincisi olarak tamamlamıştı.

      Finalist 4 okul arasında,  22 Mayıs 2018 tarihinde Havuzbaşı Atilla Baykal İlkokulu’nda yapılan Final yarışması sonucunda okulumuz öğrencileri tüm sorulara doğru cevap vererek, 100 tam puanla okulumuza ilçe birinciliği kazandırmıştır.

     İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bekir Servet BAKIRCI tarafından ödülleri takdim edilen öğrencilerimiz, okulumuza büyük bir gurur yaşatmıştır.

     Emeği geçen öğretmenlerimize, değerli velilerimize ve bizlere her konuda destek olan okul idaremize çok teşekkür eder, öğrencilerimizin başarılarının devamını dileriz.

Fotoğraflar

Diğer Haberler
3. SINIFLARIMIZIN "SEA LİFE AKVARYUM ve LEGOLAND" GEZİSİ

3. SINIFLARIMIZIN "SEA LİFE AKVARYUM ve LEGOLAND" GEZİSİ

3. SINIFLARIMIZIN "SEA LİFE AKVARYUM ve LEGOLAND" GEZİSİ
Devamı Oku
MAVİGÜN’ de  “23 NiSAN” COŞKUSU

MAVİGÜN’ de “23 NiSAN” COŞKUSU

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı bugün saat 09:00’da okulumuz konferans salonunda kutlandı. İlkokul öğrencilerinin birbirinden renkli gösterileriyle heyecan kattığı program okul korosu ile b...
Devamı Oku
Tarihi Yarımada Gezimiz

Tarihi Yarımada Gezimiz

15 Nisan 2019 Pazartesi günü okulumuz 4. Sınıf Öğrencileri rehber eşliğinde Topkapı Sarayı, Ayasofya, Yerebatan Sarnıcı, Sultanahmet meydanı, Türk İslam Müzesi'ni ziyaret ederek öğretici ve eğlenceli ...
Devamı Oku

YUKARI