İLÇE BİLGİ YARIŞMASINDA MAVİGÜN ŞAMPİYON
Anasayfa> Haberler> İLÇE BİLGİ YARIŞMASINDA MAVİGÜN ŞAMPİYON
Etkinlik Takvimine Dön

       Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen İlkokullar Arası Bilgi Kültür Yarışmasında okulumuz 4. Sınıf öğrencileri; Zeynep AKÇAKIL 4C, Elif Neva TÜRKMEN 4C, Enes ASLAN 4A, ilçe şampiyonu olmuştur.

      İlçemizde bulunan özel ve devlet okullarının kıyasıya mücadele ettiği yarışmanın 1. ve 2. turlarını okulumuz öğrencileri grup birincisi olarak tamamlamıştı.

      Finalist 4 okul arasında,  22 Mayıs 2018 tarihinde Havuzbaşı Atilla Baykal İlkokulu’nda yapılan Final yarışması sonucunda okulumuz öğrencileri tüm sorulara doğru cevap vererek, 100 tam puanla okulumuza ilçe birinciliği kazandırmıştır.

     İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bekir Servet BAKIRCI tarafından ödülleri takdim edilen öğrencilerimiz, okulumuza büyük bir gurur yaşatmıştır.

     Emeği geçen öğretmenlerimize, değerli velilerimize ve bizlere her konuda destek olan okul idaremize çok teşekkür eder, öğrencilerimizin başarılarının devamını dileriz.

Fotoğraflar

Diğer Haberler
PELİT ÇİKOLATA FABRİKA GEZİMİZ

PELİT ÇİKOLATA FABRİKA GEZİMİZ

23.10.2019 Çarşamba günü 2. sınıf  öğrencilerimiz  "Pelit Çikolata Fabrika Gezisinde" ; ilk olarak çikolatanın ana malzemesi olan kakao ağacını  , kakao meyvesini ve çekirdeğini incelediler. Her bölüm...
Devamı Oku
İz Bırakacak Nesiller mavigün koleji’ nde

İz Bırakacak Nesiller mavigün koleji’ nde

Milli Eğitim Bakanımız Sn. Ziya Selçuk’un eğitimde teoriği ve pratiği bir araya getirmek, çocukların duygu düşünce ve eylem olarak bütünsel gelişimlerini sağlamak amacıyla önemsediği ve desteklediği “...
Devamı Oku
MAVİGÜN MASA TENİSİ ŞENLİĞİ

MAVİGÜN MASA TENİSİ ŞENLİĞİ

Mavigün Koleji Gaziosmanpaşa Kampüsü'nde 19.10.2019 tarihinde ‘’MASA TENİSİ ŞENLİĞİ’’ düzenlendi. Okul müdürümüz Mustafa AGUŞ’ un konuşmasıyla başlayan etkinliğimize ilgi büyüktü. Her yaştan katılımın...
Devamı Oku

YUKARI