İLÇE BİLGİ YARIŞMASINDA MAVİGÜN ŞAMPİYON
Anasayfa> Haberler> İLÇE BİLGİ YARIŞMASINDA MAVİGÜN ŞAMPİYON
Etkinlik Takvimine Dön

       Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen İlkokullar Arası Bilgi Kültür Yarışmasında okulumuz 4. Sınıf öğrencileri; Zeynep AKÇAKIL 4C, Elif Neva TÜRKMEN 4C, Enes ASLAN 4A, ilçe şampiyonu olmuştur.

      İlçemizde bulunan özel ve devlet okullarının kıyasıya mücadele ettiği yarışmanın 1. ve 2. turlarını okulumuz öğrencileri grup birincisi olarak tamamlamıştı.

      Finalist 4 okul arasında,  22 Mayıs 2018 tarihinde Havuzbaşı Atilla Baykal İlkokulu’nda yapılan Final yarışması sonucunda okulumuz öğrencileri tüm sorulara doğru cevap vererek, 100 tam puanla okulumuza ilçe birinciliği kazandırmıştır.

     İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bekir Servet BAKIRCI tarafından ödülleri takdim edilen öğrencilerimiz, okulumuza büyük bir gurur yaşatmıştır.

     Emeği geçen öğretmenlerimize, değerli velilerimize ve bizlere her konuda destek olan okul idaremize çok teşekkür eder, öğrencilerimizin başarılarının devamını dileriz.

Fotoğraflar

Diğer Haberler
MAVİGÜN YAZ OKULU

MAVİGÜN YAZ OKULU

İlkokul öğrencilerine yönelik planladığımız 6 haftalık yaz okulu programımızın ilk haftasını geride bıraktık.
Devamı Oku
İLKOKUL PİKNİĞİMİZ

İLKOKUL PİKNİĞİMİZ

13 Haziran 2019 Perşembe günü ilkokul öğrencilerimizle "Florya Atatürk Ormanında" piknik organizasyonumuzu gerçekleştirdik.
Devamı Oku
MAVİGÜN'DE KARNE GÜNÜ HEYECANI

MAVİGÜN'DE KARNE GÜNÜ HEYECANI

Mavigün'de Karne Günü Heyacanı
Devamı Oku

YUKARI