İLÇE BİLGİ YARIŞMASINDA MAVİGÜN ŞAMPİYON
Anasayfa> Haberler> İLÇE BİLGİ YARIŞMASINDA MAVİGÜN ŞAMPİYON
Etkinlik Takvimine Dön

       Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen İlkokullar Arası Bilgi Kültür Yarışmasında okulumuz 4. Sınıf öğrencileri; Zeynep AKÇAKIL 4C, Elif Neva TÜRKMEN 4C, Enes ASLAN 4A, ilçe şampiyonu olmuştur.

      İlçemizde bulunan özel ve devlet okullarının kıyasıya mücadele ettiği yarışmanın 1. ve 2. turlarını okulumuz öğrencileri grup birincisi olarak tamamlamıştı.

      Finalist 4 okul arasında,  22 Mayıs 2018 tarihinde Havuzbaşı Atilla Baykal İlkokulu’nda yapılan Final yarışması sonucunda okulumuz öğrencileri tüm sorulara doğru cevap vererek, 100 tam puanla okulumuza ilçe birinciliği kazandırmıştır.

     İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bekir Servet BAKIRCI tarafından ödülleri takdim edilen öğrencilerimiz, okulumuza büyük bir gurur yaşatmıştır.

     Emeği geçen öğretmenlerimize, değerli velilerimize ve bizlere her konuda destek olan okul idaremize çok teşekkür eder, öğrencilerimizin başarılarının devamını dileriz.

Fotoğraflar

Diğer Haberler
3.SINIFLARIMIZ KİDZMONDO ÇOCUK ŞEHRİ’nde

3.SINIFLARIMIZ KİDZMONDO ÇOCUK ŞEHRİ’nde

    Okulumuz 3.sınıf öğrencilerimizle 07.12. 2018 Cuma günü, KİDZMONDO ÇOCUK ŞEHRİ’ne  gezi düzenledik.     Öğrencilerimiz, itfaiyeci olup yangın söndürürken, polis olup hırsızları yakalarken, dokt...
Devamı Oku
Ali Gölbahar 7 Yaş İstanbul Satranç 3.sü

Ali Gölbahar 7 Yaş İstanbul Satranç 3.sü

Ali Gölbahar 7 Yaş İstanbul Satranç 3.sü
Devamı Oku
MAVİGÜN ŞAHLANDI

MAVİGÜN ŞAHLANDI

Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Türk Kızılayı Gaziosmanpaşa Şubesi nin ortaklaşa düzenledikleri Okullararası Satranç Turnuvası Mavigün Koleji nin ev sahipliğinde 08-09 Aralık 2018 tarihin...
Devamı Oku

YUKARI