KIZILAY'DAN MAVÜGÜN'E İKİ DERECE
Anasayfa> Haberler> KIZILAY'DAN MAVÜGÜN'E İKİ DERECE
Etkinlik Takvimine Dön

Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Türk Kızılayı Gaziosmanpaşa Şubesinin işbirliği ile düzenlediği  “Kızılay” konulu şiir, resim ve kompozisyon yarışmalarında Mavigün Koleji  İKİ DERECE  kazandı.

01.11.2022 tarihinde yapılan ödül törenine GOP Kaymakamı İskender YÖNDEN, Kızılay GOP Şube Başkanı İsmail YAMAK, GOP İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf UZANTI katıldı. Yarışmanın resim kategorisinde ilçe 1.si olan 4. sınıf öğrencimiz Fatma Zülal DURAN'ı ve şiir kategorisinde ilçe 2.si olan 6.sınıf öğrencimiz Ayşenur ERCAN'ı tebrik ediyor, Öğrencilerimizin ve onlara rehberlik eden öğretmenlerimizin başarılarının devamını diliyoruz.

Fotoğraflar

Diğer Haberler
İSTANBUL SATRANÇ BÖLGE 3.LÜĞÜ

İSTANBUL SATRANÇ BÖLGE 3.LÜĞÜ

1. Sınıf öğrencilerimizden Mina Esen İstanbul Bölge Satranç Turnuvasında 7 yaş Kız kategorisinde 3. olmuştur. 7 yaş kategorisinde Zeynep Eslem Poşul ve 8 yaş kız kategorisinde başarı gösteren Zeyne...
Devamı Oku
ÖĞRENCİ-YAZAR BULUŞMALARI

ÖĞRENCİ-YAZAR BULUŞMALARI

Çocuk kitapları yazarı Sn. Figen YAMAN COŞAR 29 Kasım 2022 Salı günü 2. ve 7.sınıf öğrencilerimizle söyleşi gerçekleştirdi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.
Devamı Oku
MAVİGÜN'DE ÖĞRETMENLER GÜNÜ COŞKUSU

MAVİGÜN'DE ÖĞRETMENLER GÜNÜ COŞKUSU

Öğretmenler Günü coşkumuz Mavigün Koleji Gaziosmanpaşa Kampüsü'nde görev yapan tüm öğretmenlerimizin katılımıyla düzenlenen sabah kahvaltısında Genel Müdürümüz Şahin KARATAŞ'ın konuşmalarıyla başladı....
Devamı Oku

YUKARI