MAVİGÜNDE KARNE COŞKUSU
Anasayfa> Haberler> MAVİGÜNDE KARNE COŞKUSU
Etkinlik Takvimine Dön

            Mavigün Kolejinde gerçekleşen karne törenine Mavigün Eğitim Kurumları Genel Müdürü Şahin KARATAŞ, okul müdürü Mustafa AGUŞ, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda veli katıldı.

           Açılış konuşmasını yapan Mavigün Eğitim Kurumları Genel Müdürü Şahin KARATAŞ ise “Öğretmenlik mesleğinin sadece bilgi aktarma değil, sevgi ve fedakârlık olduğunu ve mesleğimizin, manevi tatminin en çok yaşandığı meslek olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu bilinçle ve bu inançla çalıştığınız için sizlere teşekkür ediyorum.” Dedi

           Daha sonra konuşmasını yapan okul müdürü Mustafa AGUŞ  ise “2020–2021 Eğitim-Öğretim Yılını huzurla, sağlıkla ve başarıyla tamamlamış bulunuyoruz. Her şeyden önce çalışmalarınızdan dolayı bütün meslektaşlarımı , siz sevgili öğrencilerimizi ve bizi yalnız bırakmayan, her zaman maddi ve manevi destek veren velilerimize teşekkür ediyorum. Yüksek tempolu bir eğitim öğretim yılını tamamladık. Siz öğrencilerimiz tatili hak ettiniz, yen eğitim öğretim yılına enerji dolu ve dinlenmiş  olarak başlayacağınızdan hiç şüphem yok.” dedi.

            Program okulumuza ilçe, il ve ulusal düzeyde çeşitli yarışmalarda derece kazandıran öğrencilere başarı madalyaları ve  belgeleri takdim edildi.      

           Program toplu fotoğraf  çekimiyle sona erdi.

Fotoğraflar

Diğer Haberler
İLKÖĞRETİM HAFTASI PROGRAMIMIZ

İLKÖĞRETİM HAFTASI PROGRAMIMIZ

2021 - 2022 Eğitim - Öğretim yılında tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.
Devamı Oku
1. SINIFLARIMIZIN ORYANTASYON GÜNÜ

1. SINIFLARIMIZIN ORYANTASYON GÜNÜ

Bugün koridorlarımız, bahçemiz, sınıflarımız artık ilkokula geçen öğrencilerimizin neşesiyle yankılandı. İlkokula geçmenin heyecanını yaşayan 1. Sınıf öğrencilerimiz sınıflarında öğretmenleri ve ar...
Devamı Oku
OKUL SAĞLIĞI SEMİNERİMİZ

OKUL SAĞLIĞI SEMİNERİMİZ

25 Ağustos 2021 Çarşamba günü Okul doktorumuz ve iş güvenliği uzmanımız tarafından tüm idareci, öğretmen ve çalışanlarımıza Covid-19 tedbir semineri verildi.
Devamı Oku

YUKARI