MAVİGÜNDE KARNE ÇOŞKUSU
Anasayfa> Haberler> MAVİGÜNDE KARNE ÇOŞKUSU
Etkinlik Takvimine Dön

     Mavigün Koleji öğrencileri 19 Ocak 2024 tarihinde Cuma günü öğrencilerimiz karnelerini alarak birinci yarıyı başarıyla tamamladılar.

        Mavigün Koleji Kültür Merkezinde gerçekleşen karne törenine Mavigün Eğitim Kurumları Genel Müdürü Şahin KARATAŞ, Okul Müdürü Mustafa AGUŞ, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda veli katıldı.

       Açılış konuşmasını yapan Mavigün Eğitim Kurumları Genel Müdürü Şahin KARATAŞ ise “Öğretmenlik mesleğinin sadece bilgi aktarma değil, sevgi ve fedakârlık olduğunu ve mesleğimizin, manevi tatminin en çok yaşandığı meslek olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu bilinçle ve bu inançla çalıştığınız için sizlere teşekkür ediyorum.” dedi.

     Okul Müdürümüz Mustafa AGUŞ ise konuşmasında “2023- 2024 eğitim öğretim yılının birinci dönemini huzurla, sağlıkla ve başarıyla tamamlamış bulunuyoruz. Her şeyden önce çalışmalarınızdan dolayı bütün meslektaşlarıma, siz sevgili öğrencilerimize ve bizi yalnız bırakmayan, her zaman maddi ve manevi destek veren velilerimize teşekkür ediyorum. Yüksek tempolu bir eğitim öğretim yılını tamamladık. Siz öğrencilerimiz tatili hak ettiniz, yeni eğitim öğretim yılına enerji dolu ve dinlenmiş olarak başlayacağınızdan hiç şüphem yok.” dedi.

     Programda okulumuza ilçe, il ve ulusal düzeyde çeşitli yarışmalarda derece kazandıran öğrencilere başarı madalyaları okul idarecileri tarafından, sınıf kapsamında dereceye giren öğrencilerin başarı belgeleri de sınıf öğretmeni tarafından takdim edildi.     

    Program toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Fotoğraflar

Diğer Haberler
MÜNAZARA YARIŞMALARINDA ŞAMPİYON 6A SINIFI

MÜNAZARA YARIŞMALARINDA ŞAMPİYON 6A SINIFI

Türkçe Zümre Öğretmenlerimiz tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen "Ortaokul Münazara Yarışmalarının" bu yıl şampiyonu 6A sınıfı olmuştur. Yarışmalarda emek veren tüm öğrencilerimizi ve öğre...
Devamı Oku
BASKETBOLDA ŞAMPİYON MAVİGÜN KOLEJİ

BASKETBOLDA ŞAMPİYON MAVİGÜN KOLEJİ

Gaziosmanpaşa Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı Okullar arası 3x3 Basketbol Turnuvası 9-17 Ocak 2024 tarihleri arasında gerçekleşti. Turnuvaya...
Devamı Oku
İLKOKUL VELİ TOPLANTIMIZ

İLKOKUL VELİ TOPLANTIMIZ

Öğrencilerimizin akademik ve sosyal performanslarını değerlendirmek üzere değerli velilerimiz ve öğretmenlerimiz 23 Aralık 2023 Cumartesi günü bir araya geldiler.
Devamı Oku

YUKARI