LGS’DE TÜRKİYE ŞAMPİYONU
Anasayfa> Haberler> LGS’DE TÜRKİYE ŞAMPİYONU
Etkinlik Takvimine Dön

2024 LGS sonuçları 28 Haziran’da açıklandı. Milyonların girdiği ve hayallerini süsleyen okullarda okumak isteyenlerin ter döktüğü sınavda Mavigün Kolejinden Mehmet Akif Aksoy, tüm soruları doğru cevaplayarak 500 tam puanla Türkiye Şampiyonu oldu.

Sonuçların açıklanmasının ardından mutluluğunu bizlerle paylaşan öğrencimiz Mehmet Akif Aksoy, LGS için çok çalıştığını, derslerini pür dikkat dinlediğini, kendisine verilen görevleri aksatmadan yaptığını; ailesinin, öğretmenlerinin ve okulunun onu her zaman desteklediğini ifade etti.

Bu gururu ve mutluluğu bizlere yaşatan öğrencimiz Mehmet Akif Aksoy’u, ailesini, okul idaresini, eğitim koçunu, derslerine giren tüm öğretmenlerimizi tebrik ediyoruz.

Fotoğraflar

Diğer Haberler
MAVİGÜNE TÜRKİYE DERECESİ

MAVİGÜNE TÜRKİYE DERECESİ

Türkiye genelinde yapılan Yuppi International Exam  sınavında PreA1 kategorisinde, öğrencimiz Betül ÖZTÜRK Türkiye 2.si olmuştur. Öğrencimizi tebrik ediyor, yetişmesinde emeği olan İngilizce Öğretm...
Devamı Oku
OKUMA BAYRAMI COŞKUSU

OKUMA BAYRAMI COŞKUSU

Mavigün Koleji’nde 1. sınıf öğrencileri, 07 Haziran 2024 tarihinde Mavigün Koleji Konferans Salonu'nda  düzenlenen Okuma Bayramı Programında okuma yazma öğrenmenin mutluluğunu yaşadılar. Açılış kon...
Devamı Oku
İSTANBUL AÇIK HAVA OKÇULUK ŞAMPİYONASI

İSTANBUL AÇIK HAVA OKÇULUK ŞAMPİYONASI

İstanbul Açık Hava Okçuluk Şampiyonasında yer alan öğrencilerimiz; Emir Kerem Köz, İnci Zeynep Şahbaz ve Yasin Aras'ı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.
Devamı Oku

YUKARI