MAVİGÜN İLÇE 3.SÜ
Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Gaziosmanpaşa İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü ve Gaziosmanpaşa Belediyesinin ortak protokolde düzenlediği İlçe Okullar arası Voleybol Turnuvası, 12-28 Şubat tarihleri arasında düzenlenmiştir.
44 okul 528 sporcunun katıldığı turnuvada okulumuz Küçük Kız Voleybol Takımı bir çok okulu geride bırakarak ilçe 3.sü olmuştur.
Başarıda emeği geçen tüm öğrencilerimizi ve antrenörümüz Nadire ÇARTIK’ı tebrik eder,başarılarının devamını dileriz.
Fotoğraflar
![MAVİGÜN İLÇE 3.SÜ](/Dosyalar/CKfinder/images/2024 haberler/yvoleybl/dsc-0016-4092.jpg)
Diğer Haberler
![LGS’DE TÜRKİYE ŞAMPİYONU](/Dosyalar/CKfinder/images/2024 haberler/y500tmp/500tmp00-160.jpg)
LGS’DE TÜRKİYE ŞAMPİYONU
2024 LGS sonuçları 28 Haziran’da açıklandı. Milyonların girdiği ve hayallerini süsleyen okullarda okumak isteyenlerin ter döktüğü sınavda Mavigün Kolejinden Mehmet Akif Aksoy, tüm soruları doğru cevap...
Devamı Oku![MAVİGÜNE TÜRKİYE DERECESİ](/Dosyalar/CKfinder/images/2024 haberler/yyuppiing/yuppi01-8118.jpg)